fbpx

EL SAHEL TRAVEL

Wycieczki fakultatywne z Hurghady – Opinie

Nasi drodzy turyści jeśli byliście z nami na wycieczkach z Hurghady zachęcamy do wystawienia nam opinii. Podzielcie się proszę wrażeniami z osobami, które odwiedzają naszą stronę pierwszy raz i chcieliby wiedzieć, czy warto korzystać z wycieczek z El Sahel Travel.

Niskie ceny, które oferujemy, zwłaszcza w porównaniu z cenami wycieczek u rezydentów biur podróży, powodują, że wiele osób obawia się, że jakość wycieczek będzie również nie najlepsza.

Napiszcie proszę czy byliście zadowoleni, czy podobała Wam się jakość obsługi, czy przewodnicy są kompetentni, czy polecilibyście El Sahel Travel swoim znajomym, i czy chętnie skorzystacie z naszych usług ponownie.

Z góry dziękujemy za wszystkie opinie!

Dodaj opinię

Opinie naszych klientów:

Luksor i Mega Safari

Rated 5,0 out of 5
luty 23, 2024

Nasze wycieczki z tym biurem turystycznym były absolutnie niesamowite i niezapomniane! Pani Patrycja wszystko nam wyjaśniła, przekazała, odpowiadała na każde nasze pytania, a nawet mogliśmy dokonać rezerwacji jeszcze na dzień przed przylotem. Zorganizowaliśmy wycieczkę do Luksoru oraz na Mega Safari.

Cała ekipa kierowców i przewodników naprawdę zrobiła wszystko, aby nasze wycieczki były niezapomniane. Ich zaangażowanie, życzliwość i kompetencje sprawiły, że czuliśmy się bezpiecznie i mile widziani przez cały czas. Dzięki nim nasza podróż stała się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Fotograf również zasługuje na wyróżnienie za wspaniałą pracę. Jego umiejętność uchwycenia magicznych chwil podczas safari sprawiła, że mamy teraz niezapomniane wspomnienia utrwalone na zdjęciach, a my mogliśmy w tym czasie cieszyć się cudownymi chwilami.

Gorąco polecam tę ekipę wszystkim podróżnym do Egiptu.

Pozdrawiamy

Agata i Bartek

Agata

Kair + muzeum

Rated 5,0 out of 5
luty 15, 2024

Wspaniała przygoda, którą przeżyliśmy wraz z Przewodnikiem Samuelem. Jego wiedza, poczucie humoru i troska sprawiły, że będziemy polecać tą wycieczkę każdemu. Oprócz powyższych atutów bardzo ważną rzeczą na którą zwróciliśmy uwagę z rodziną jest poziom zorganizowania przewodnika. Wycieczka jest bardzo długa więc wszelkie opóźnienia sprawiłyby, że byłaby nie do zniesienia. Nie tutaj! Samuel pilnował harmonogramu co do minuty, ale w żadnym stopniu nie sprawiło to, że czuliśmy pośpiech. Był czas na wszystko: zdjęcia, kupno pamiątek, jedzenie, toalety i zwiedzanie. Wraz z małżonką i dzieckiem jesteśmy zachwyceni!

Warto dodać, że autokar również był wygodny. Posiada sprawną klimatyzację, oświetlenie, toaletę i rozkładane fotele. Na pokładzie można również zaopatrzyć się w zimne napoje i wodę.

Johnny

Firma godna zaufania

Rated 5,0 out of 5
luty 13, 2024

Wycieczka do Kairu.Świetna organizacja i dobre ceny. Absolutnie żadnych uwag. Od początku do końca. Świetny kontakt. Przejrzyste zasady. Polecamy!

Maciej i Beata

Luksor i Kair

Rated 5,0 out of 5
luty 4, 2024

Odbyłam dwie wycieczki z El Sahel Travel z Marsa Alam do Luksoru i Kairu. Kontakt z biurem był bardzo dobry, załatwienie formalności sprawne. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane , przewodnicy wycieczek z ogromną wiedzą i umiejętnością ciekawego przekazywania swojej wiedzy. Program wycieczek bogaty. Ceny wycieczek pomimo dużej odległości z Marsa Alam do miejsc które chcieliśmy zobaczyć atrakcyjne.

Edyta

Bardzo dobra organizacja i mili przewodnicy

Rated 5,0 out of 5
styczeń 15, 2024

Byłam na dwóch wycieczkach- Giza+ Kair oraz quady na pustyni. Obie były dobrze zorganizowane, program był bogaty, obsunięcia czasowe bardzo niewielkie. Przewodnicy kompetentni i sympatyczni. Polecam zwłaszcza quady, świetne przeżycia!

Jagoda

Wspaniale spędzony dzien🙂😘

Rated 5,0 out of 5
listopad 7, 2023

Wczoraj byliśmy na wycieczce w Kairze na zwiedzaniu Piramid. Panem przewodnikiem był Pan Esam który świetnie mówi po polsku I ma też duża wiedzę na temat naszego kraju .Pan Esam ma też duża wiedzę na temat Starożytnego Egiptu jak i życia teraz .Wycieczki z nim to prawdziwa przyjemność dużo śmiechu I cennych informacji Bardzo dziękujemy za super spędzony dzien i serdecznie wszystkim polecam❤️😘

Krystyna
× Rezerwuj teraz