EL SAHEL TRAVEL

Hurghada - Wycieczki fakultatywne

Wybierasz się na wakacje w Hurghadzie i chciałbyś interesująco spędzić czas? Wycieczki fakultatywne z Hurghady są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Zarówno miłośnicy sportów wodnych – nurkowania czy snurkowania, jak i pasjonaci Starożytnego Egiptu, znajdą w naszej ofercie wycieczki, które uprzyjemnią ich pobyt w Hurghadzie.

Wycieczki w Hurghadzie są dostępne dla osób w każdym wieku. Zarówno dorośli, jak i dzieci, mogą brać w nich udział. Dzieci do lat 5 w większości wycieczek uczestniczą zupełnie za darmo, podczas gdy dzieci w wieku 5 -11 lat płacą połowę ceny.

Jeżeli wybierasz się na wakacje do Safagi, Soma Bay, El Gouny, Makadi Bay czy Sahl Hasheesh, ta oferta jest skierowana również do Ciebie! Wszystkie wycieczki z Hurghady są dostępne również dla osób przebywających we wspomnianych powyżej kurortach. Do podanej ceny zostaje doliczona opłata za transfer.

Jak i kiedy rezerwować wycieczki z Hurghady?

Najlepiej wycieczki rezerwować w tygodniu poprzedzającym przylot do Egiptu. Dwa, trzy dni przed przylotem. Najszybszą drogą kontaktu jest WhatsApp Messanger , ale można też napisać do nas maila.

Wycieczki fakultatywne z Hurghady to najlepszy sposób by nie nudzić się na wakacjach w Egipcie.

Elite VIP Cruise

$80.00

Super Luksor

$65.00

Classic Cruise

$50.00

Wielkie Akwarium

$45.00

Mini Park Egiptu

$30.00

Quady popołudniu

$24.00

Parasailing Hurghada

$24.00

Glass Boat - Hurghada

$20.00

Royal Sea Scope

$20.00

Delfinarium Hurghada

Hurghada
$20.00

Quad safari rano - Hurghada

$18.00
× Rezerwuj teraz