Wczoraj byliśmy na wycieczce w Kairze na zwiedzaniu Piramid. Panem przewodnikiem był Pan Esam który świetnie mówi po polsku I ma też duża wiedzę na temat naszego kraju .Pan Esam ma też duża wiedzę na temat Starożytnego Egiptu jak i życia teraz .Wycieczki z nim to prawdziwa przyjemność dużo śmiechu I cennych informacji Bardzo dziękujemy za super spędzony dzien i serdecznie wszystkim polecam❤️😘