EL SAHEL TRAVEL

Quady z Marsa Alam – Safari z wiełbłądami i wioską beduińską

CENA OD OSOBY DOROSŁEJ

$40.00

Lokalizacja wycieczki

Czas trwania

5 godziny

Zniżka dla dzieci do

11

Typ wycieczki

Lokalizacja wycieczki

Czas trwania

5 godziny

Zniżka dla dzieci do

11

Typ wycieczki

OPIS WYCIECZKI

Niesamowita okazja na odrobinę adrenaliny podczas wakacji w Marsa Alam! Przejażdżka quadami po pustyni, w pobliżu zapierających dech w piersiach, masywnych gór.

Na quadach jedzie się ok 2h. W czasie jazdy jest przerwa w wiosce beduińskiej gdzie podawana jest herbata beduińska oraz odbywa się przejażdżka na wielbłądzie.

Wycieczka quad safari w Marsa Alam dostepna jest zarówno rano, jak i popołudniu. Na wycieczkę koniecznie trzeba zabrać okulary przeciwsłoneczne oraz arafatki by zasłonić usta i nos przed piachem.

Wycieczka odbywa się codziennie z anglojęzycznym przewodnikiem.

Uwaga! Ta wycieczka nie jest odpowiednia dla kobiet w ciąży oraz osób z problemami z kręgosłupem.

  • Transfer z i do hotelu na terenie Marsa Alam
  • przewodnik
  • herbata beduińska
  • przejażdżka na wielbłądzie
  • Napiwki - bakszysz
  • arafatki
  • napoje
  • transfer z hoteli : Lahami bay beach, Shams Alam, Gorgonia Beach, Fantazia Resort, Gemma Resort, Laguna Beach oraz Dream Lagoon jest dodatkowo płatny 5$ od osoby od dwóch osób, przy 1 osobie cena za transport wynosi 10$

QUAD SAFARI W MARSA ALAM - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

 W co się ubrać na quad safari?

Na quad safari warto wziąć sportowy, wygodny strój oraz sportowe buty. Pamiętajcie, że z wycieczki wrócicie mocno „zakurzeni”.

 Jak poznam bus/ autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba, która po Was przyjeżdża, ma Wasz numer pokoju i powinna go podać. Jeżeli będziecie mieli problem ze zrozumieniem numeru pokoju, pokaże Wam ten numer w telefonie.

 O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Hotele w rejonie Marsa Alam są bardzo porozrzucane i dzieli je duża odległość dlatego godziny wyjazdu/ powrotu z hotelu są różne. Ale quady poranne zwykle odbywają się w godzinach 8-12, popołudniowe w godzinach 14-19.

 Kiedy i komu mamy zapłacić za wycieczkę?

Płatność jest podczas wycieczki pierwszej osobie, która upomni się o pieniądze i zna Wasz numer pokoju oraz kwotę, którą powiniście zapłacić. Zwykle płatność odbywa się dopiero na pustyni

 Czy za wycieczkę można zapłacić inną walutą / kartą / przelewem?

Przyjmujemy płatność w dolarach, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie i zaokrąglamy do pełnego euro, funta brytyjskiego bądź pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą. W wyjątkowych sytuacjach możemy zaakceptować płatność przelewem, choć preferujemy gotówkę.

 Czy podczas wycieczki są ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście „Dodatkowo płatne” nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat wycieczki na quad safari z Marsa Alam skontaktuj się z nami na facebooku El Sahel Travel – wycieczki z Hurghady, na Whatsappie pod numerem +201143607080, bądźmailowo na info@elsaheltravel.pl,. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

OPINIE TURYSTÓW

Quady z Marsa Alam – Safari z wiełbłądami i wioską beduińską

OPINIE TURYSTÓW

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

× Rezerwuj teraz